Caso | Professional Party Pan | 1500 W | Number of programs 1 | Grey
- TootjadCaso
- Mudel: 01491
- Saadavus: 2
-
56€
Caso | Professional Party Pan | 1500 W | Number of programs 1 | Grey
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 440.00 mm |
| Gross weight | 3.70 kg |
| Gross width (mm) | 440.00 mm |
| Muud funktsioonid | Temperature control up to approx. 240 C |
| Net weight | 1.55 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 37 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2050 g |
| Plastic (No PET) | 100 g |
| Producer | Caso |
| Producer product family | Professional Party Pan |
| Programmide arv | 1 |
| Soojashoiurežiim | Yes |
| Tare weight (kg) | 2.15 kg |
| Toote värv | Grey |
| Viitstardi taimer | No |
| Võimsus | 1500 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





